Hakkımızda

Adalar ilçesinde başlayan ekmek ve unlu mamüller üretimi serüvenimizi bugün büyük bir tutku ile sonraki seviyeye taşıyan bir firma olarak. 1960 yılında başlayan bu yolculuk, bugün büyük ortaklıklar ve işbirlikleri ile devam etmektedir. Bir aile şirketi olarak çıktığımız bu hedefte, günümüzde pek çok kişi bize katılarak ailemizin bir parçası haline gelmiştir. Kalabalık ve profesyonel ekibimiz ile birbirine bağlı bir aile olarak çalışıyor, birlikte şirketimizi ileriye taşıyoruz. 

 

Geçmişte ekmek ve unlu mamüller üretimi ile edindiğimiz tecrübeler ve sahip olduğumuz hayaller, Adalar ilçe sınırları içerisinde 1993 yılı itibarı ile Tadım, Bereket Döner, Tarım Kredi Kooperatif, Pakmaya, Düzey Pazarlama, Danone ve Bahçivan vs.. firmalarının ilçe genelindeki dağıtım ve satış faaliyetleri tarafımızdan gerçekleştirilmeye başlandı. 2000’li yılların başında ise Philip Morris SA Pazarlama A.Ş. distibütörlüğü ciro artışımıza ivme kazandıran bir gelişme ile devam etmektedir. Nihayetin de ise 2015 yılı itibariyle yolumuza Adalar Lojistik İç ve Dış Ticaret A.Ş. olarak devam ediyoruz.


Bugün ise sahip olduğumuz tüm bu değerler, sadece gelecek başarılı adımlarımızın ayak sesleridir. 50 yıllık tecrübemizi firmaların distribütörlüğü ile taçlandırmayı hedefliyor, bu sebeple de profesyonel bir ekip ile faaliyet gösteriyoruz. Stratejilerimiz tamamen, ülkemize değer katarken, deneyimli, güçlü ekip arkadaşları ile yolumuza devam etmek üzerine kurulu…
 

adalar-lojistik-hakkinda
Copyright © 2022 Adalar Lojistik İç ve Dış Tic. A.Ş. | Tüm hakları saklıdır.